• 02.jpg
 • 01.jpg
 • 09.jpg
 • 06.jpg
 • 04.jpg
 • 50002-asre-ertebat.jpg
 • 03.jpg
 • 10.jpg
 • 001.jpg
 • online02-asre-ertebat.jpg

Downloadورود به محیط سامانه پیشرفته :


جهـت ورود به محـیط سـامـانه پیـام کـوتاه پیشرفته عصر ارتباط با استفاده از اطلاعات کاربری خود وارد شوید

مقاله ها

فهرست امکانات پنل کاربری

تبليغات به وسيله ي موبايل داراي خصوصيات و مزاياي منحصر به فرد است. با استفاده از روش هاي مناسب و هدفمند نتايج مناسبي به دست خواهد آمد. کافي است شرکت ها اندکي در زمينه بازاريابي موبايل هوشمندانه عمل کرده و با ارسال آگهي هاي مورد علاقه مشتريان، آن ها را به خريد ترغيب کنند. استفاده از استراتژي ها و برنامه هاي مناسب و هدفمند براي جمع آوري اطلاعات تماس مشتريان در موفقيت اين روش تبليغات تأثير گزار خواهد بود.

شرکت ها، ارگان ها و سازمان هاي خصوصي و دولتي مي توانند با ارسال پيامک هاي تعاملي به مشتريان برنامه هاي تبليغاتي خود را گسترده تر و مفيدتر کنند. کاربران مي توانند از طريق موبايل از برنامه هاي حراجي، محصولات و خدمات جديد و تخفيف مطلع شده و کالا يا خدمات مورد علاقه خود را سفارش دهند.

از جمله مزاياي مناسب اينگونه تبليغات مستقيم، برند سازي و جلب اعتماد است که مي تواند کسب و کار شما را در کليه مراحل تبليغات و بازاريابي همراهي کند. ارسال اخبار مهم، رويدادها، پيامک هاي رابطه اي و تعاملي، پيامک هاي وابسته به زمان و مکان مي تواند اعتماد مشتريان و مخاطبان را افزايش دهد و کمک خواهد کرد مشتريان خود را در بيشترين زمان و بالاترين ارزش حفظ و نگهداري کنيد.

سامانه ارسال و دريافت پيام کوتاه عصر ارتباط نرم افزاري توانمند جهت ارسال ، دريافت و پردازش پيام کوتاه ( SMS ) است که کاربران اين سامانه بدون نياز به هيچ گونه سخت افزار و تجهيزات جانبي و تنها با استفاده از اين نرم افزار و انصال به شبکه اينترنت مي توانند از تمامي امکانات سامانه جهت اطلاع رساني و ساير قابليت هاي ارائه شده با استفاده از پيام کوتاه بهره مند گردند.

فهرست امکانات و ابزارهای سامانه پیام کوتاه عصر ارتباط :

 1. ارسال سریع :

ابزار ارسال سریع برای فرستادن آنی پیامک به یک یا چند مخاطب به کار می رود. در این ابزار کاربر می تواند مخاطبین پیام خود را از میان گروه های درج شده در دفترجه تلفن انتخاب نماید، شماره ها را از محیط دیگری کپی کند یا از طریق فایل (با فرمت اکسل یا فایل متنی) بارگزاری نماید.

در ارسال سریع امکان انتخاب ارسال پیامک به صورت فلش نیز وجود دارد. در ارسال به صورت فلش، پیامک به محض رسیدن به گوشی مخاطب بطور خودکار روی صفحه گوشی باز می شود و محتوای آن قابل مشاهده است. این نوع ارسال بیشتر برای پیام های اطلاع رسانی با حجم کمتر از یک صفحه کاربرد دارد.

2. ارسال زماندار :

ابزار ارسال زماندار، کارمند وقت شناس و دقیق کاربران سامانه است و وظیفه دارد پیام ها را در تاریخ و ساعت تعیین شده توسط کاربران ارسال نماید. در ارسال زماندار نیازی به روشن بودن رایانه و ورود کاربر به سامانه نیست و پیام ها در زمان مقرر شده به طور خودکار ارسال می شوند.

3. ارسال سفارشی :

ابزار ارسال سفارشی هنگام ارسال های گروهی کاربرد دارد و این امکان را فراهم می کند که متن پیام ارسالی به هر مخاطب، بر اساس اطلاعات ثبت شده، اختصاصی شود. به عبارت دیگر ارسال سفارشی می تواند اسامی، تاریخ ها و سایر اطلاعات ثبت شده در دفتر تلفن را فراخوانی کرده و درون متن ارسالی برای هر مخاطب جایگزین نماید تا پیامکی که برای مخاطب ارسال می شود حاوی اطلاعات مختص همان مخاطب باشد.

4. ارسال هوشمند :

ابزار ارسال هوشمند در ارسال های گروهی که نیاز به تولید متن خاص در پیامک ارسالی به هر کاربر وجود دارد، بکار می رود. برای ارسال هوشمند کلمات و مقادیری که باید در متن پیامک ها درج شوند، در قالب فایل اکسل ذخیره شده و در سامانه بارگزاری می شوند. پس از تعیین ساختار کلی متن پیامک، اطلاعات مندرج در فایل اکسل به طور هوشمند درون متن جایگذاری می شوند و برای مخاطبان ارسال می گردند.

5. ارسال هدفمند :

 ابزار ارسال هدفمند برای ارسال پیامک به مشترکین همراه اول است. در این شماره های فعال بر اساس شهر و نوع شماره (دائمی یا اعتباری) تفکیک شده اند و کاربر می تواند بر اساس این جزئیات اقدام به ارسال پیامک انبوه نماید. تفاوت این ابزار با ارسال انبوه در این است که شماره های مخاطبان کنترل شده و شماره های فعال بالایی صحت دارد هر شهر با تقریب.

6. ارسال رنجی :

ابزار ارسال انبوه برای ارسال پیامک به شماره هایی از یک پیش شماره خاص مثلا 912 یا 913132 طقه نیز می تواند افراد ساکن در یک محدوده را مخاطب قرار دهد.

7. ارسال دوره ای :

ابزار ارسال دوره ای، کارمند وقت شناس و دقیق کاربران سامانه است و وظیفه دارد پیام ها را در تاریخ و ساعت تعیین شده توسط کاربران ارسال نماید. در ارسال دوره ای نیازی به روشن بودن رایانه و ورود کاربر به سامانه نیست و پیام ها در زمان مقرر شده به طور خودکار ارسال می شوند.

8. ارسال از بانک شماره ها :New Icon03

ابزار ارسال از بانک شماره ها، از شماره های بارگذاری شده در سامانه که از طریق پرسنل فعال شرکت عصر ارتباط از طریق منابع مطمئن جمع آوری شده و به صورت مستمر به روزرسانی می گردد. این بانک شماره های کاملا اختصاصی بوده و در هیچ سامانه پیام کوتاه دیگری یافت نخواهد شد.

9. ارسال شغلی :New Icon03

بسیاری از صاحبان مشاغل علاقمند هستند تا تبلیغات خود را فقط برای کسانی که با حرفه آن ها در ارتباطند به نمایش بگذارند.
خلاء موجود در بانک های اطلاعاتی در کشور ، ما را بر آن داشت تا با جمع آوری و تهیه بانک اطلاعاتی جامع و ریز طبقه بندی شده ، بتوانیم نقش به سزایی در تبلیغات هدفمند داشته باشیم.
مشابه و نمونه این حجم بانک موبایل در هیچ سامانه ای موجود نیست و عصر ارتباط مفتخر است اعلام کند بانک مشاغلی با حجم بیش از یک و نیم میلیون شماره به سامانه خود اضافه کرده است.

10. دریافت پیامک :

ابزار دریافت پیامک، پیام های ارسال شده به شماره مجازی سامانه را نمایش می دهد. دریافت پیامک به شماره اختصاصی نیاز دارد بنابراین شماره هایی که بین کاربران مختلف به اشتراک گذاشته می شوند فقط قابلیت ارسال و از دریافت پیام کوتاه محروم خواهند بود. به همین دلیل در عصر ارتباط به همراه هر سرویس یک شماره 14 رقمی به کاربران هدیه می شود تا از مزایای دریافت پیام کوتاه بهره مند گردند. در عصر ارتباط دریافت پیامک رایگان است و برای کاربر هزینه ای نخواهد داشت.

11. پوشه بندی (آرشیو) :

ابزار پوشه بندی(آرشیو) امکان تفکیک و دسته بندی پیامک ها را فراهم می کند. با استفاده از این ابزار کاربران می توانند پیامک های ارسالی و دریافتی را در قالب پوشه های مختلف ذخیره کنند.

12. دفترچه تلفن هوشمند :

در دفترچه تلفن عصر ارتباط امکان دسته بندی مخاطبان در قالب گروه های مختلف فراهم است. تعداد گروه ها و مخاطبان قابل درج در هر گروه نامحدود است و هر مخاطب می تواند به طور همزمان در چند گروه عضو باشد. همچنین برای ذخیره سازی گروهی اطلاعات مخاطبان، امکان وارد کردن اطلاعات آن ها از طریق فایل اکسل وجود دارد و اطلاعات موجود در دفترچه تلفن نیز در هر زمان قابل استخراج در قالب فایل اکسل و چاپ است.

13. منشی پیامک (پاسخگو) :

همواره افراد هنگام مراجعه حضوری و یا غیر حضوری به یک مجموعه اداری یا تجاری انتظار تکریم و دریافت پاسخ مناسب دارند. این انتظار به حق، زمانی به رضایت مبدل می شود که فرد از مواردی چون سرعت پاسخگویی، احترام، ارجاع به مرجع مناسب و رعایت مساوات رضایتمندی باشند. ابزار منشی پیامکی پاسخگوی خودکار کلیه پیام های ارسال شده به سامانه است. این پاسخ خودکار علاوه بر ایجاد حس خوب اهمیت داشتن به ارسال کننده پیامک، این اطمینان را به وی می دهد که پیام ارسالی او توسط سامانه دریافت شده و به آن رسیدگی خواهد شد. همچنین متن پاسخگویی منشی می تواند حاوی نکاتی از جمله پیام های تبلیغاتی،  اطلاعات تماس و یا پیام تقدیر و تشکر از ارسال کننده باشد. چنانچه کاربر از چندین شماره مجازی به طور همزمان استفاده کند منشی پیامکی می تواند به ازاری هر یک از شماره های مجازی، تنظیمات متفاوتی در متن و زمان فعال بودن منشی داشته باشد.

14. ارسال از موبایل :

سرویس های چند منظوره که قابلیت دسترسی نا محدود زمانی و مکانی دارند نقش مهمی در انجام امور روزمره، به ویژه در شرایط اضطراری ایفا می کنند. همچنین سیستم و یا ابزارهایی که قابلیت کنترل و راهبری از راه دور دارند بدلیل حذف محدودیت های مربوط به حضور فیزیکی جهت استفاده، نزد کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. در عصر ارتباط تدابیری صورت گرفته است تا در مواقع لازم بدون نیاز به کامپیوتر و ارتباط اینترنتی، در هر زمان و مکان، فقط با استفاده از تلفن همراه و تنها به وسیله ارسال یک پیامک بتوان به سامانه فرمان داد تا متن دلخواه را با استفاده از شماره مجازی اختصاصی به همه یا گروهی از مخاطبین مندرج در دفترچه تلفن ارسال نماید.سامانه پس از انجام فرامین پیامکی کاربر گزارش کار خود را از طریق پیام کوتاه ارائه می نماید.

15. انتقال به موبایل :

دنیای ارتباطات، دنیای انتقال اطلاعات است. برای بهره گیری مناسب از یک ارتباط گاهی نیاز به چند فرآیند انتقالی دیده می شود تا اطلاعات مورد نظر به شکل مطلوب و مناسب در مقصد قابل استفاده باشد. در واقع هیچ اطلاعاتی نهایی نیست زیرا در هر مقصد باید برای موضوع دیگری به کار گرفته شود. در عصر ارتباط برای افزایش دسترسی به پیامک های دریافتی روی سامانه و بهره گیری از آن ها ابزارهای متعددی طراحی شده است که یکی از این ابزار انتقال به موبایل می باشد.

ابزار انتقال به موبایل یک نسخه از پیامک های ارسال شده به سامانه را به همراه شماره ارسال کننده گان پیام به موبایل های تعریف شده ارسال می نماید. بدینوسیله کاربر بدون مراجعه به سامانه می تواند از پیام های دریافت شده در سامانه اطلاع یابد.

16. انتقال به ایمیل :

کاربران می توانند پیام های دریافتی را علاوه بر سامانه به صورت ایمیل نیز دریافت کنند. برای این کار کافی است در ابزار انتقال به ایمیل آدرس یک ایمیل معتبر را ثبت کنند.

17. انتقال به سایت :

ابزار انتقال به سایت یک نسخه از پیامک های دریافتی در سامانه را به URL های تعریف شده ارسال می کند. این ابزار برای کاربران وب سرویس و http یا کاربرانی که می خواهند بر اساس پیام های دریافتی عملیات خاصی را روی سایت یا سرور خود داشته باشند کاربرد دارد.

18. انتقال دلیوری :

ابزار انتقال دليوري برای کاربران وب سرویس و http کاربرد دارد. این ابزار آخرين وضعيت پيام هاي ارسال شده را به URL هاي تعريف شده توسط کاربر ارسال مي‏کند. با اين روش کاربر بدون مراجعه به عصر ارتباط مي تواند گزارش وضعیت پيامک هاي ارسال شده را در وب سايت یا سرور خود داشته باشد.

19. ارسال مناسبتی :New Icon03

با استفاده از ابزار ارسال مناسبتی ، می توان مناسبت های ثبت شده در تقویم (مذهبی ، ملی ، بین المللی ، باستانی ، نجومی و سازمانی) را مشاهده نمایند و در ارسال های خود با دقت و تمرکز بیشتری تصمیم گیری نمایند و پیام های متناسب با همان روز را ارسال نمایند.

20. یادآور مناسبت ها :New Icon03

با تنظیم این بخش سامانه مناسبت های نزدیک را به وسیله پیامک به شماره ثبت شده (مدیر سامانه)در سامانه با توجه به نوع مناسبت تنطیم شده یادآوری می کند.

21. یادآور : New Icon03

با استفاده از ماژول یادآور ، می توانید مناسبت های تنظیم شده (تاریخ دلخواه ، تاریخ تولد) در قسمت مخاطبین دفترچه تلفن را به آنها تبریک گفته و یادآوری کنید.

این ابزار نشان دهنده این است که شما همواره با کاربران و مخاطبان خود در ارتباط هستید و به فکر ایجاد شرایط بهتر برای آنها می باشید.

22. عضویت پیامکی :

عضویت پیامکی یکی از ابزارهای منحصر به فرد عصر ارتباط است که در کنار دفترچه تلفن قرار می گیرد و از طریق دریافت کلید واژه ها، امکان عضویت خودکار افراد در سامانه را فراهم می کند. افراد عضو شده بر اساس تنظیمات مورد نظر کاربر در گروه های دفترچه تلفن دسته بندی می شوند و ارسال پیامک به آن بسیار آسان خواهد شد. همچنین با ارسال کلید واژه دیگری امکان لغو عضویت خودکار نیز وجود دارد.

23. گجت ویندوز :

نرم افزار های تحت وب بدلیل اجرا شدن روی سرور فقط به صورت آنلاین و از طریق مرورگرها قابل استفاده هستند، در مواردی که نیاز به استفاده از بانک اطلاعاتی سرور نیست یا زمانی که بدلیل محدودیت ها و اختلالات مخابراتی امکان آنلاین بودن مداوم و یا باز کردن سریع صفحات وب وجود ندارد، نرم افزار گجت ویندوزی عصر ارتباط، ارسال پیام کوتاه را از مرور صفحات سامانه بی نیاز می کند. گجت ویندوزی یکی دیگر از ابزارهای منحصر به فرد عصر ارتباط است که در قسمت ابزارهای ویژه قرار داده شده است، گجت ویندوزی ارسال و دریافت پیامک این امکان را دارد که با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور پنل هر کاربر فعال می شود و برای استفاده از آن لازم است فقط رایانه کاربر به اینترنت متصل باشد و نیازمند به ورود سامانه نخواهد بود.

شایان توجه است گجت ویندوزی فقط روی ویندوزهای ویستا ، 7 و 8 قابل نصب و استفاده می باشد.

24. نظرسنجی پیامکی :

نظرسنجی یکی از شیوه های اثر گزاری بر افکار عمومی است. در واقع نظرسنجی یکی از مهمترین ملزومات شناخت افکار عمومی و بررسی آن است. در عصر ارتباط ابزاری برای برگزاری یک نظرسنجی استاندارد در نظر گرفته شده است که یک جامعه آماری روشن و در عین حال نامحدود از نظر تعداد در اختیار برگزار کننده قرار می گیرد. امکان تعریف بی نهایت نظرسنجی همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند جمع آوری آراء امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده، نمایش نموداری نتایج، امکان قرعه کشی چندگانه میان شرکت کنندگان گوشه هایی از ویژگی های این ابزار پیشرفته هستند.

25. مسابقه پیامکی :

ابزار برگزاری مسابقه در عصر ارتباط ویژگی های بارز و ممتاز بسیاری دارد. مسابقه پیام کوتاه بدلیل عدم اعمال محدودیت برای شرکت در آن بیشترین مخاطب را جذب کرده و هیجان ناشی از آن به طیف وسیعی از جامعه منتقل می شود. امکان تعریف بی نهایت مسابقه همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند پذیرش پاسخ ها، امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده، نمایش نموداری نتایج و امکان قرعه کشی میان کسانی که پاسخ صحیح داده اند ویژگی های ممتاز این ابزار هستند.

26. پاسخگوی هوشمند :

پاسخگوی هوشمند یکی دیگر از ابزارهای اختصاصی عصر ارتباط است. این ابزار می تواند بر اساس کلمات و کدهای تعریف شده از سوی کاربر، پاسخ متناسب را ارسال کند و نقطه قوت آن در امکان وارد کردن مقادیر انبوه اطلاعات از طریق فایل اکسل و گزارش گیری وسیع است. یکی از کاربردهای این ابزار امکان ثبت گارانتی یا ارائه سریال فعالسازی یکبار مصرف برای نرم افزارها و لوح های فشرده است. همچنین پاسخگوی هوشمند می تواند به عنوان ابزاری برای اعلام قیمت لحظه ای محصولات یا اقلامی به کار رود که نیاز به بروزرسانی مداوم و سریع عناوین متعدد دارند.

27. کارمندان :

عصر ارتباط با ارائه راهکار مدیریت کارمندان، به مدیران این توانایی را بخشیده است که بتوانند برای کارکنان خود، فراخور مرتبه شغلی و شرح وظایف آن ها، کارمندانی تعریف کنند و به هر یک اعتبار ریالی و ابزار متناسب با نیاز، توانمندی ها و وظایف تخصیص دهند. با بهره گیری از ابزار مدیریت کارمندان دسترسی هر یک از کارکنان به سامانه، مستقل اما تحت نظر مدیر خواهد بود. ابزار کارمندان یک راه حل سازمانی است و کاربرد آن در مجموعه های بزرگی است که بخش های مختلف آن به سامانه پیام کوتاه مستقل نیاز دارند. با استفاده از این ابزار می توان بی نهایت زیر کاربر با پنل کاربری، امکانات مشخص و شماره مستقل ایجاد کرد و در اختیار بخش های مختلف مجموعه قرار داد تا بدون تحمیل هزینه اضافی به سازمان، همه بخش ها بتوانند از امکانات و مزایای سامانه پیام کوتاه بهره مند شوند.

28. گزارش آماری :

گزارش آماری یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در سامانه مدیریت پیام کوتاه است. کاربر با استفاده از این ابزار می تواند ریز گزارش ارسال ها بر اساس تاریخ و شماره مجازی را مشاهده کرده و گزارش هزینه های انجام شده در هر روز و ماه را مشاهده نماید.

29. اتصال سایز نرم افزارها به سامانه (API ارسال و دریافت پیام کوتاه) :

در عصر ارتباط وب سرویس ارسال و دریافت پیام کوتاه و ارسال پیامک از طریق درخواست های http به طور همزمان ارائه می شوند و به صورت پیش فرض برای تمامی کاربران سرویس ها اعم از اقتصادی و ویژه قابل بهره برداری هستند. این قابلیت به صورت مجزا در قالب سرویس درگاه پیام کوتاه عصر ارتباط نیز ارائه می شود. مستندات استفاده از وب سرویس و http برای ارسال پیامک در سامانه پیام کوتاه عصر ارتباط قابل دانلود است.

30. شارژ آنلاین سامانه :

جهت شارژ حساب کاربری خود جهت ارسال پیامک، شما می توانید از منوی درج شده در قسمت حساب کاربری اقدام فرمایید.

31. پشتیبانی آنلاین :

تمامی کاربران و نمایندگان از پشتیبانی کامل شرکت برخوردار هستند ، پشتیبانی بی نظیر شرکت از ساعت 9 صبح تا 12 شب یکسره از طریق تلفن و پشتیبانی آنلاین می باشد ، تیم پشتیبانی در دوشیفت به صورت فیزیکی در شرکت حضور داشته و پاسخگوی مشکلات و سوالات کاربران و نمایندگان می باشند .

 


Icon Specialمطالب مرتبط :


کلمات کلیدی : سامانه هوشمند پیام کوتاه ، سامانه پیام کوتاه در کرج ، ارسال اس ام اس تبلیغاتی ، امکانات سامانه هوشمند پیام کوتاه ، ارسال پیام کوتاه ، دریافت پیام کوتاه رایگان ، شماره اختصاصی رایگان ، پنل اس ام اس.

Share Button

Module آخرین امکانات سامانه :


- مسابقه پیامکی
- نظر سنجی پیامکی
- عضویت پیامکی
- پیامک سر رسید
- بانک شماره های تفکیک شده
- بانک مشاغل با تفکیک استان
و...                                            اطلاعات بیشتر   »


 Contact Img2تماس با ما :


Phone

کرج ، میدان توحید ، ساختمان امیر ، طبقه سوم
واحد فروش : 36206895 - 026 
فکس اینترنتی : 89781990 - 021
موبایل : 1656125 - 0935

Icon Specialپیشنهاد ویژه : پنل نمایندگی


- آیا می خواهید با ما همراه شوید؟

- آیا می خواهید با نام و برند خود فعالیت کنید؟

پنل نمایندگی با امکانات ویژه با قیمت بسیار مقرون به صرفه و شماره پیامک اختصاصی؛

امکان تعریف بی نهایت نماینده و کاربر؛

و به همراه ده ها امکانات دیگر ارائه می گردد.

و ...                                           اطلاعات بیشتر   »

سامانه پيام کوتاه عصر ارتباط
ورود به سـامـانه پیام کوتاه

یادآوری رمز عبور

Yahoo Messenger Icon سامانه گفتگوی آنلاین عصر ارتباط :


جهت گفتگوی آنلاین با واحد مشاوره و فروش بر روی لینک بالا کلیک کنید.

 


Cup برخی از مشتریان ما :


 

 • logo 1.jpg
 • logo 2.jpg
 • logo 3.jpg
 • logo 4.jpg
 • logo 6.jpg
 • logo 7.jpg
 • logo 8.jpg
 • logo 9.jpg
 • logo 18.jpg
 • logo 19.jpg
 • logo 25.jpg
 • logo 26.jpg
 • logo 30.jpg
 • logo 32.jpg
 • logo 37.jpg
 • logo 40.jpg
تماس با ما
خرید شارژ تلفن همراه، گیفت کارت، آنتی ویروس، مجوز عبور از طرح ترافیک و پرداخت قبوض

Iran Fag 04