• 01.jpg
 • 10.jpg
 • 06.jpg
 • 50002-asre-ertebat.jpg
 • 02.jpg
 • 03.jpg
 • online02-asre-ertebat.jpg
 • 001.jpg
 • 09.jpg
 • 04.jpg

Downloadورود به محیط سامانه پیشرفته :


جهـت ورود به محـیط سـامـانه پیـام کـوتاه پیشرفته عصر ارتباط با استفاده از اطلاعات کاربری خود وارد شوید

Elzam

سوالات متداول پنل نمایندگی پیشرفته

سوالات متداول :

در این بخش می توانید سوالات متداول در خصوص شروع به کار در زمینه سامانه نمایندگی عصر ارتباط به همراه پاسخ های ارائه شده توسط کارشناسان را مطالعه نمایید.

1. چطور می شود سامانه را بر روی دامنه اختصاصی خودم داشته باشم؟

نمایندگان می توانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain  از سامانه استفاده کنند. کافیست ابتدا یک دامنه از یک شرکت معتبر خریداری کرده و سپس DNS های دامنه خود را بر روی DNSهای عصر ارتباط تنظیم نمایند.(ns1.ippanel.com و ns2.ippanel.com) و یا اگر زیر دامنه است، آن را روی آی پی سرور (185.4.28.180) ست نموده تا کاربران از دامین اختصاصی شما وارد سامانه شوند.

نمایندگان محترم به صورت کلی نیاز به تهیه میزبانی وب (Web Hosting) نداشته و فقط چنانچه نماینده بخواهد در یک وب سایت جداگانه صفحه لاگین خود را قرار دهد، نیاز به میزبانی مجزا خواهد داشت. نمایندگان می توانند با تغییر نمایه در صفحه لاگین یک عکس و لوگو و اطلاعات تماس از خود را قرار دهند.

2. آیا امکان درج لوگو، تبلیغات و تغییر صفحه ورود به پنل برای ما امکان پذیر است؟

با دریافت سامانه نمایندگی عصر ارتباط می توانید لوگو اختصاصی خود را در قسمت مدیریت و بخش "تغییر لوگوی پنل" درج نمایید و همچنین با ایجاد بنر تبلیغاتی در همان بخش، قادر خواهید بود یک بنر برای تمام نمایندگان و کاربران خود به نمایش بگذارید.

شما همچنین می توانید با مراجعه به بخش "ثبت دامنه" تصویر نمایه ورود به پنل را تغییر دهید و عکسی به دلخواه خود قرار دهید.

برای این کار ابتدا عکس پس زمینه آدرس www.ertebatpayamak.ir را از اینجا دریافت و سپس عکس را دقیقا در همین اندازه و موقعیت ها ویرایش نموده و در بخش نمایه آپلود نمایید.

3. شماره کارت و شماره حسابم را در بخش مدیریت حساب ها وارد کردم ولی پرداخت الکترونیک انجام نمیگیرد. لطفا توضیح دهید.

برای فعال سازی پرداخت الکترونیک باید با شرکت به پرداخت بانک ملت تماس گرفته و درخواست فعال سازی درگاه پرداخت الکترونیک را انتخاب نمایید.

پس از دریافت ترمینال، می توانید از مزایای استفاده از پرداخت الکترونیک مستقیم بهره ببرید. در ضمن در هنگام عقد قرارداد با بانک، می بایست IP سامانه (185.4.28.179) را اعلام نمایید.

4. در صورتی که درگاه بانکی نداشته باشیم، آیا این امکان وجود دارد کاربران من شارژ خود را به صورت آنلاین خریداری کنند؟ در این صورت، چگونه سود حاصل از شارژ کاربران را دریافت می کنم؟

در صورتی که درگاه بانکی نداشته باشید، کاربران شما می توانند از درگاه "شارژ پیامک" -که در آن هیچ اسمی از عصر ارتباط نیست- خرید خود را انجام دهند. همچنین سود حاصل از این خرید، بلافاصله به پنل شما اضافه می گردد و یک پیامک حاوی اطلاعات مربوط به میزان شارژ کاربر و همچنین میزان سود واریزی، به موبایل شما ارسال می گردد.

5. آیا امکان تغییر امکانات بسته ها برای نمایندگان وجود دارد؟

خیر، این امکان وجود ندارد. بسته های موجود با کارشناسی دقیق و مشورت با نمایندگان ایجاد شده و قابلیت تغییر امکانات آن، در حال حاضر وجود نخواهد داشت.

6. منظور از قیمت گذاری چیست و آیا می توان در آینده این قیمت گذاری را تغییر داد؟

شما باید به محض شروع به کار و ایجاد کاربر و نماینده، میزان تعرفه ی عمومی مدنظر خود را برای کاربران و نمایندگان را تعیین نمایید.

این قیمت گذاری و تعرفه برای تمام کاربران و نمایندگان اعمال شده و همچنین می توانند طبق جدول تخفیف در قسمت شارژ حساب، از تعرفه متغیر استفاده نمایند.

تعرفه اعلام شده قابل تغییر نیست و باید در انتخاب تعرفه و قیمت گذاری، دقت لازم را مبذول فرمایید.

ضمنا در موارد خاص، شما قادر خواهید بود تعرفه ی کاربر و نماینده را با احتساب تخفیف ویژه، ثابت نمایید.

7. به کاربر خود اعلام کرده ایم در صورت خریداری بسته کامل، می تواند پنل کاربری و نمایندگی مشابه ایجاد کند، آیا درست است؟

با توجه به نوع پنل نمایندگی شما که در قرارداد آمده است، می توانید نماینده ای مشابه خود تعریف نموده و حتی در شرایط خاص، نماینده شما نیز قادر به اعطای نمایندگی مشابه خواهد بود.

8. چطور می توانم برای تمام کاربران و نمایندگان و یا حتی یک کاربر خاص، پیام و یا خبری اعلام کنم؟

برای یک کاربر خاص باید در قسمت پشتیبانی، ارسال تیکت به کاربر را انتخاب نموده و متن خود را درج نمایید.

در حالتی که بخواهید پیام شما را تمام کاربران ببینند، باید در بخش مدیریت، ویرایش اطلاعات تماس، در قسمت پیام کاربران متن خود را که به صورت کد HTML آماده کرده اید، وارد نمایید. این پیام به محض ورود کاربران به سامانه، به صورت یک صفحه جدید باز می شود.

همچنین این امکان برای ارسال خبر به نمایندگان نیز در همان قسمت وجود دارد.

9. هزینه یک شماره را پرداخت کردم ولی هنوز در قسمت شماره های اختصاصی اضافه نشده است، لطفا پیگیری نمایید.

لطفا دقت نمایید، پس از پرداخت مبلغ خط، حداقل یک روز کاری زمان نیاز است تا شماره فعال شود.

10. آیا ساخت کاربر به تعداد خاصی محدود می شود؟ آیا بابت ایجاد هر کاربر هزینه ای دریافت می شود؟

شما می توانید به تعداد نامحدود، کاربر ایجاد کرده و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه نیست.

11. آیا می توان سطح دسترسی کاربران را تغییر داد؟

بله، این امکان وجود دارد. شما می توانید از قسمت ویرایش کاربران اقدام به تغییر بسته نمایید.

12. شرایط ارائه نمایندگی مشابه به چه صورت است؟ آیا نماینده من هم می تواند دامنه اختصاصی داشته باشد؟

در صورتی که امکان ارائه نمایندگی برای شما فعال باشد، نماینده شما نیز تمامی امکانات و اختیارات شما را داشته و می تواند از دامین شخصی، لوگو و نمایه اختصاصی استفاده نماید.

13. در صورتی که نماینده من درگاه پرداخت الکترونیک نداشته باشد، آیا امکان شارژ برای کاربرانش وجود دارد؟ آیا به درگاه من متصل می گردند؟

در سامانه عصر ارتباط تا هر سطحی که پنل کاربری و نمایندگی واگذار گردد، برای تمامی افراد قابلیت شارژ آنلاین وجود دارد. به این صورت که به محض اقدام به خرید شارژ توسط کاربر، در صورتی که نماینده مستقیم، درگاه ثبت نکرده باشد و یا شارژ کافی نداشته باشد، به درگاه ادمین متصل خواهد شد. یعنی معیار انتخاب درگاه تنها نماینده مستقیم بوده و سود او و همچنین سود شما، به حساب سامانه واریز می گردد.

14. شرایط فعال شدن دسترسی ارائه نماینده مشابه و ارتقاء به نمایندگی ارشد چیست؟ آیا این کار هزینه دارد؟

در صورتی که در قرارداد خود امکان ارائه نمایندگی مشابه داشته باشید، قادر خواهید بود که نماینده خود را جهت ارائه نمایندگی محدود نمایید. یعنی قابلیت ساخت مدیر را برای نماینده خود فعال نکرده و با قیمت گذاری خود شما بابت ساخت نماینده، از وی هزینه دریافت نمایید.

15. آیا امکان ثبت نام آنلاین برای کاربرانم وجود دارد؟

بله، تمامی نمایندگان قادر خواهند بود به صورت رایگان در صفحه ورود به پنل خود، گزینه ثبت نام آنلاین را مشاهده و لینک آن را جهت تبلیغات خود ارائه نمایند.

برای فعال شدن این گزینه لازم است ابتدا دامنه خود را ثبت نموده و سپس در بخش مدیریت و قسمت "قیمت بسته های آنلاین" قیمت هر کدام از بسته های کاربری و نمایندگی را درج نمایید.

همچنین می توانید در بخش راهنمای ثبت نام، توضیحات خود در این خصوص را به صورت کد HTML وارد نمایید تا در صفحه ثبت نام آنلاین برای کاربران نمایش داده شود.

16. من درگاه بانکی ندارم و از درگاه شما استفاده می کنم، پس از ثبت نام آنلاین کاربران، مبلغ واریزی آنها جهت پنل چگونه به حساب کاربری من واریز می شود؟

در صورتی که شما از درگاه عصر ارتباط استفاده نمایید، پس از واریز هزینه پنل توسط کاربر، شما معادل همام مبلغ شارژ خواهید شد. اگر شما بخواهید این هزینه مستقیم به حساب بانکی شما بیاید، می بایست از درگاه بانکی خود استفاده نموده و یا هزینه پنل را جداگانه از طریق کارت به کارت و یا واریز به حساب، از کاربر دریافت نموده و سپس حساب وی را از طریق گزینه "تغییر مبلغ" صفر نمایید.

17. اگر کاربر و نماینده ای ثبت نام آنلاین کرده باشد، چگونه می توانیم قبل از خرید، هزینه پنل را به او تخفیف بدهیم؟ آیا باید انتقال موجودی داد؟

پس از ثبت نام آنلاین کاربران و نمایندگان، شما در بخش مدیریت و در قسمت "ثبت نام های آنلاین" لیست کاربرانی که ثبت نام انجام داده اند را مشاهده می کنید. اکنون کافیست که گزینه تغییر مبلغ در مقابل نام کاربر را کلیک و مبلغ مورد نظر خود را وارد نمایید. دقت نمایید این مبلغ وارد شده همان مبلغیست که در اعتبار کاربر به صورت منفی درج شده و باید جهت فعال شدن پنل، آن را پرداخت نماید.

18. چگونه می شود اعتبار کاربر را افزایش یا کاهش بدهم؟

با مراجعه به بخش مدیریت در قسمت "مدیریت کاربران" تیک کنار کاربر مورد نظر خود را علامت زده و در پایین صفحه، گزینه "انتقال موجودی" را کلیک نمایید و انتقال خود را به صورت کاهش و یا افزایش اعتبار، منظور نمایید.

19. در قسمت انتقال موجودی به کاربران نوشته است "در صورت انتقال داخلی سود فروش برای شما محاسبه نمی شود" این به چه معناست؟

با توجه به اختلاف تعرفه شما و کاربران شما، باید در نظر داشته باشید که مبلغی که باید به کاربر انتقال دهید دقیقا نباید از حساب شما کسر شود. به مثال زیر توجه نمایید :

فرض کنید کاربری با تعرفه پیامک 100 ریالی به شما 100.000 تومان پرداخت کرده و شما می خواهید این کاربر را شارژ کنید. فرض کنید تعرفه شما 90 ریال باشد.

مبلغی که از کاربر دریافت نموده اید معادل 10.000 پیامک میباشد. یعنی شما باید 10.000 پیامک به او انتقال دهید و این امر یعنی باید از پنل شما مبلغ 90.000 تومان (معادل 10 هزار پیامک) کسر شود، در صورتی که اگر شما در قسمت انتقال موجودی میزان 100.000 تومان انتقال دهید سود فروش شما در این حالت (یعنی همان 10.000 تومان) نادیده گرفته شده و محاسبه نمی گردد.
برای رفع این موضوع باید اعلام نمایید، کاربر در سامانه خود و در قسمت عملیات حساب و بخش شارژ حساب، مبلغ مورد نظر را وارد نموده و به جای گزینه پرداخت آنلاین، گزینه "کارت به کارت" یا "واریز به حساب" را انتخاب نماید. در این صورت شما در پنل خود درخواست شارژ را تایید نموده و سیستم دقیقا معادل پیامک های خریداری شده، از حساب شما کسر و دقیقا معادل همان پیامک ها به پنل کاربر شما اضافه می نماید.

20. طریقه خرید شماره توسط خود من و کاربران من به چه صورت می باشد؟

شما با مراجعه به بخش عملیات حساب و قسمت "خرید خط" می توانید خط خود را استعلام و به صورت آنلاین خریداری نمایید. دقت نمایید خط مذکور پس از خرید باید از اپراتور تحویل گرفته و به پنل شما اضافه گردد. این امر بسته به شرایط و ترافیک خرید خطوط از یک ساعت تا یک روز کاری زمان می برد.

کاربران شما در حال حاضر امکان خرید آنلاین خط نداشته و می بایست درخواست خود را از طریق تیکت اعلام نمایند تا شما نیز با قیمت اختصاصی خود که برای فروش مدنظر دارید، خطوط را برای کاربران خریداری و به پنل آنها اضافه نمایید. در آینده نزدیک این امکان نیز اضافه می گردد که کاربران با قیمت گذاری توسط شما، خطوط اختصاصی خود را به صورت آنلاین خریداری نمایند.

21. آیا سوالات و تیکت های کاربران و نمایندگان ما را نیز شما پاسخ می دهید؟

تیکت های ارسالی توسط نماینده و کاربران شما تنها در پنل خود شما قابل مشاهده بوده و جوابگویی به آنها نیز بر عهده شماست. ضمنا می توانید سوالاتی را که قادر به پاسخگویی نیستید، عینا در بخش پشتیبانی به صورت تیکت، از همکاران ما بپرسید و پاسخی را که دریافت می کنید، در جواب تیکت کاربران خود، درج نمایید.

22. در صورتی که سوال جدیدی در مورد سامانه داشته باشم از چه طریقی می توانم بپرسم؟

تمام نمایندگان پس از ثبت نام و ورود به سامانه می توانند با مراجعه به بخش پشتیبانی و ارسال تیکت، سوالات خود را مطرح نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ کارشناسان ما را در همان قسمت مشاهده نمایند.

 


کلمات کلیدی : سامانه پیام کوتاه عصر ارتباط , پنل اس ام اس اینترنتی , سامانه پیام کوتاه در کرج , ارسال و دریافت پیام کوتاه , ارسال اس ام اس ارزان , ارسال و دریافت پیامک , دریافت پیام کوتاه رایگان , پنل نمایندگی سامانه پیامک , پنل حرفه ای پیامک , پنل پیشرفته نمایندگی , شرکت عصر ارتباط , ارسال و دریافت , ثبت نام آنلاین پنل اس ام اس.

Share Button

 


اطلاعات کلی در خصوص پنل کاربری

پنل کاربری سامانه پیام کوتاه با امکاناتی نظیر ارسال منطقه ای ، ارسال کدپستی ، ارسال رده سنی ، ارسال جنسیت ، ارسال BTS ایرانسل ، ارسال به بانک مشاغل و ...

و امکانات نرم افزاری نظیر پاسخگوی خودکار ، منشی پیامکی ، نوبت دهی ، مدیریت اخطاریه و اقساط و ...

می توانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و کسب و کار خود را رونق دهید.

همچنین امکان ارائه خط اختصاصی از تمام اپراتورهای پیامکی شامل اپراتور 1000 ، اپراتور 2000 ، اپراتور 3000 ، اپراتور 5000 و اپراتور 021 در پنل پیامکی شما وجود خواهد داشت.

 


کلمات کلیدی : پنل اس ام اس , ارسال و دریافت پیامک , ارسال اس ام اس اینترنتی , ارسال و دریافت اس ام اس , سامانه پیام کوتاه در کرج , ارسال پیامک تبلیغاتی , سامانه پیامک ارزان , سامانه پیامک رایگان , ارسال اس ام اس ارزان , شرکت عصر ارتباط .


 

Module آخرین امکانات سامانه :


- مسابقه پیامکی
- نظر سنجی پیامکی
- عضویت پیامکی
- پیامک سر رسید
- بانک شماره های تفکیک شده
- بانک مشاغل با تفکیک استان
و...                                            اطلاعات بیشتر   »


 Contact Img2تماس با ما :


Phone

کرج ، میدان توحید ، ساختمان امیر ، طبقه سوم
واحد فروش : 36206895 - 026 
فکس اینترنتی : 89781990 - 021
موبایل : 1656125 - 0935

Icon Specialپیشنهاد ویژه : پنل نمایندگی


- آیا می خواهید با ما همراه شوید؟

- آیا می خواهید با نام و برند خود فعالیت کنید؟

پنل نمایندگی با امکانات ویژه با قیمت بسیار مقرون به صرفه و شماره پیامک اختصاصی؛

امکان تعریف بی نهایت نماینده و کاربر؛

و به همراه ده ها امکانات دیگر ارائه می گردد.

و ...                                           اطلاعات بیشتر   »

سامانه پيام کوتاه عصر ارتباط
ورود به سـامـانه پیام کوتاه

یادآوری رمز عبور

Yahoo Messenger Icon سامانه گفتگوی آنلاین عصر ارتباط :


جهت گفتگوی آنلاین با واحد مشاوره و فروش بر روی لینک بالا کلیک کنید.

 


Cup برخی از مشتریان ما :


 

 • logo 1.jpg
 • logo 2.jpg
 • logo 3.jpg
 • logo 4.jpg
 • logo 6.jpg
 • logo 7.jpg
 • logo 8.jpg
 • logo 9.jpg
 • logo 18.jpg
 • logo 19.jpg
 • logo 25.jpg
 • logo 26.jpg
 • logo 30.jpg
 • logo 32.jpg
 • logo 37.jpg
 • logo 40.jpg
تماس با ما
خرید شارژ تلفن همراه، گیفت کارت، آنتی ویروس، مجوز عبور از طرح ترافیک و پرداخت قبوض

Iran Fag 04