• 02.jpg
 • 09.jpg
 • 04.jpg
 • 03.jpg
 • 001.jpg
 • 10.jpg
 • 06.jpg
 • online02-asre-ertebat.jpg
 • 50002-asre-ertebat.jpg
 • 01.jpg

Downloadورود به محیط سامانه پیشرفته :


جهـت ورود به محـیط سـامـانه پیـام کـوتاه پیشرفته عصر ارتباط با استفاده از اطلاعات کاربری خود وارد شوید

Elzam

پنل نمایندگی

Ok2ریسلری مستقل سامانه پیام کوتاه :

سامانه پیام کوتاه بستر مناسبی برای فعالیت اشخاص حقیقی در زمینه خدمات پیام کوتاه و فروش سامانه پیامک است. این سرویس به صورت ریسلری مستقل و قابلیت تغییر علامت تجاری (rebranding) ارائه می شود، یعنی هر ریسلر می تواند خدمات پیام کوتاه را با برند تجاری خود ارائه نماید و سامانه ای با دامنه و لوگو اختصاصی خود داشته باشد. این قابلیت برای ریسلرهای هر ریسلر نیز وجود دارد و هر ریسلری که از این سرویس استفاده کند می تواند با نام و برند خود فعالیت نماید. افزون بر امکان rebranding امکانات مختلفی در سرویس ریسلری مستقل پیش بینی شده تا هر فردی که علاقمند به ارائه خدمات پیام کوتاه است بتواند با سرمایه گذاری اندک و بدون وابستگی به سایر سرویس دهندگان ، سامانه پیامک اختصاصی خود را راه اندازی نموده و به کسب و کار بپردازد.

سرویس ریسلری مستقل در یک بسته با تمامی امکانات و بدون محدودیت تعداد برای ثبت کاربر و ریسلر ارائه می شود و هزینه آن سالیانه 1.500.000 ریال (یکصد و پنجاه هزار تومان) می باشد. هزینه تمدید در سال های آتی با توجه به میزان فعالیت و میانگین تعداد ارسال روزانه، 10% تا 100% تخفیف خواهد داشت.

امکانات کلی سرویسی که در اختیار ریسلرها قرار می گیرد به شرح زیر است :

1. دسترسی به سامانه پیامک با دامنه اختصاصی :

هر ریسلر می تواند با دامنه یا زیر دامنه دلخواه خود را ثبت نموده و به سامانه پیامک متصل نماید و دسترسی کاربران به سامانه از طریق دامنه اختصاصی ریسلر خواهد بود.

2. درج لوگو اختصاصی :

هر ریسلر می تواند برای سامانه پیامک خود نام مناسبی انتخاب کرده، بر اساس آن یک لوگو طراحی نموده و در نهایت لوگو خود را در صفحه ورودی (login) و صفحه اصلی سامانه قرار دهد.

3. واگذاری نامحدود پنل کاربری :

هر ریسلر می تواند به تعداد نا محدود کاربر ثبت کرده و پنل کاربری واگذار نماید. همچنین ریسلر می تواند پنل ها را به صورت بسته های مختلفی از ابزارهای سامانه تعریف کرده و پکیج هی مختلف را با قیمت های متفاوت در اختیار کاربران بگذارد.

4. واگذاری نامحدود ریسلری مستقل :

هر ریسلر می تواند به تعداد نامحدود ریسلر مستقل ثبت کرده و پنل های ریسلری را به صورت مستقل یا نمایندگی در اختیار دیگر علاقمندان به فعالیت در زمینه خدمات پیام کوتاه بگذارد. پنل های ریسلری نیز همانند پنل های کاربری می توانند امکانات مختلف و محدودیت های متفاوتی داشته باشند و ریسلر می تواند پنل های ریسلری را با قیمت و شرایط دلخواه خود واگذار نماید.

5. تعیین قیمت ها :

در این سرویس، ریسلر به عنوان سرویس دهنده مستقل فعالیت خواهد کرد بنابراین اختیار تعیین قیمت و نحوه واگذاری پنل های کاربری و ریسلری، شماره های مجازی و سایز موارد در اختیار ریسلر می باشد و تمامی درآمدهای ریسلر از این سرویس متعلق به وی خواهد بود.

6. تعیین تعرفه ها :

تعیین تعرفه ارسال و دریافت پیامک و ایجاد بازه های متناسب با هر تعرفه در اختیار ریسلر خواهد بود. همچنین ریسلر می تواند بازه های مختلفی با تعرفه های متفاوت برای کاربران و ریسلرها ایجاد نماید.

7.شماره های مجازی دائمی :

واگذاری شماره های مجازی به ریسلرها از پیش شماره 3000 و به صورت دائمی خواهد بود اما ریسلرها می توانند بر حسب سیاست فروشی که اتخاذ می کنند، شماره ها را به صورت دائمی یا اجاره سالیانه به کاربران خود عرصه نمایند. همچنین ریسلرها می توانند به تعداد نامحدود شماره مجازی تهیه کرده و به صورت اشتراکی یا اختصاصی در اختیار کاربران و ریسلرهای خود قرار دهند.

نکته مهم: افرادی که قبلا به صورت مستقل یا نماینده سایر سرویس دهندگان فعالیت داشته و شماره های 3000 ارائه می کرده اند می توانند شماره های قبلی خود را به سرویس ریسلری منتقل کرده و بدون پرداخت هزینه مجدد، از آن ها استفاده نمایند. بدیهی است حق امتیاز شماره های 14 و 12 و 10 رقمی از رنج هر شماره 8 رقمی کماکان برای صاحب آن شماره محفوظ خواهد بود. یاد آور می شود انتقال شماره مجازی مشروط به همکاری سرویس دهنده قبلی با ارائه مستندات مالکیت شماره مجازی نظیر قرارداد یا فاکتور معتبر فروش قطعی شماره است. (برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید).

8. عدم نیاز به هاست یا سرور :

سرویس ریسلری سامانه پیامک نیازی به نصب روی هاست یا سرور خاصی ندارد و بسترهای میزبانی و ارتباطی آن به صورت متمرکز توسط عصر ارتباط تامین می شود.

9. درگاه پرداخت الکترونیک آنلاین :

در این سرویس ریسلرها می توانند درگاه الکترونیک اختصاصی در سامانه راه اندازی نمایند تا کاربران و ریسلرهای آن ها توسط پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب ریسلر کرده و همان لحظه شارژ می شوند.

10. امکان Redirect URL :

ریسلرها می توانند از طریق امکان Redirect URL به جای استفاده از صفحه لاگین پیش فرض نرم افزار ، سایت دلخواه خود را قرار داده و کاربرانشان بدون مشاهده صفحه لاگین پیش فرض مستقیما از طریق سایت نماینده داخل پنل لاگین نمایند.

11. فروش سایر محصولات :

به منظور افزایش سطح درآمد و گسترش فعالیت ریسلرهای همکار با شرکت عصر ارتباط، بر آن شدیم تا امکان تازه ای را به سامانه بیفزائیم. بدین منظور ماژول جدیدی با عنوان "فروش سایر محصولات" در بخش مدیریتی سامانه قرار گرفته است. در این قسمت می توانید محصولات و خدمات سایر شرکت ها (خدماتی غیر از محصولات پیامکی) را با قیمت مناسب خریداری کرده و در شبکه مشتریان خود به فروش برسانید.


Onreceivel4مشاهده دموی پنل ریسلری مستقل :

جهت ورود به پنل مدیریتی ریسلری آدرس زیر را در مرورگر اینترنتی خود فراخوانی نمایید:

www.resellers.asre-ertebat.com

سپس با استفاده از مشخصات زیر وارد پنل مدیریتی شوید:

نام کاربری : resellers

کلمه عبور :demo

 


Icon Specialمطالب مرتبط :


کلمات کلیدی : سامانه پیام کوتاه در کرج ، ارسال و دریافت پیام کوتاه ، اس ام اس تبلیغاتی ، پنل اس ام اس ، ارسال پیام کوتاه ، پنل تبلیغاتی ، سامانه هوشمند پیام کوتاه ، پیامک تبلیغاتی ، سامانه مدیریت تبلیغات ، سامانه مدیریت اس ام اس ، سامانه مدیریت پیامک ، سامانه تبلیغاتی ، ارائه پنل نمایندگی ، فروش سامانه پیام کوتاه مستقل ، واگذاری نامحدود ریسلری مستقل ، پنل مدیریت سامانه پیام کوتاه.

Share Button

 


اطلاعات کلی در خصوص پنل کاربری

پنل کاربری سامانه پیام کوتاه با امکاناتی نظیر ارسال منطقه ای ، ارسال کدپستی ، ارسال رده سنی ، ارسال جنسیت ، ارسال BTS ایرانسل ، ارسال به بانک مشاغل و ...

و امکانات نرم افزاری نظیر پاسخگوی خودکار ، منشی پیامکی ، نوبت دهی ، مدیریت اخطاریه و اقساط و ...

می توانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و کسب و کار خود را رونق دهید.

همچنین امکان ارائه خط اختصاصی از تمام اپراتورهای پیامکی شامل اپراتور 1000 ، اپراتور 2000 ، اپراتور 3000 ، اپراتور 5000 و اپراتور 021 در پنل پیامکی شما وجود خواهد داشت.

 


کلمات کلیدی : پنل اس ام اس , ارسال و دریافت پیامک , ارسال اس ام اس اینترنتی , ارسال و دریافت اس ام اس , سامانه پیام کوتاه در کرج , ارسال پیامک تبلیغاتی , سامانه پیامک ارزان , سامانه پیامک رایگان , ارسال اس ام اس ارزان , شرکت عصر ارتباط .


 

Module آخرین امکانات سامانه :


- مسابقه پیامکی
- نظر سنجی پیامکی
- عضویت پیامکی
- پیامک سر رسید
- بانک شماره های تفکیک شده
- بانک مشاغل با تفکیک استان
و...                                            اطلاعات بیشتر   »


 Contact Img2تماس با ما :


Phone

کرج ، میدان توحید ، ساختمان امیر ، طبقه سوم
واحد فروش : 36206895 - 026 
فکس اینترنتی : 89781990 - 021
موبایل : 1656125 - 0935

Icon Specialپیشنهاد ویژه : پنل نمایندگی


- آیا می خواهید با ما همراه شوید؟

- آیا می خواهید با نام و برند خود فعالیت کنید؟

پنل نمایندگی با امکانات ویژه با قیمت بسیار مقرون به صرفه و شماره پیامک اختصاصی؛

امکان تعریف بی نهایت نماینده و کاربر؛

و به همراه ده ها امکانات دیگر ارائه می گردد.

و ...                                           اطلاعات بیشتر   »

سامانه پيام کوتاه عصر ارتباط
ورود به سـامـانه پیام کوتاه

یادآوری رمز عبور

Yahoo Messenger Icon سامانه گفتگوی آنلاین عصر ارتباط :


جهت گفتگوی آنلاین با واحد مشاوره و فروش بر روی لینک بالا کلیک کنید.

 


Cup برخی از مشتریان ما :


 

 • logo 1.jpg
 • logo 2.jpg
 • logo 3.jpg
 • logo 4.jpg
 • logo 6.jpg
 • logo 7.jpg
 • logo 8.jpg
 • logo 9.jpg
 • logo 18.jpg
 • logo 19.jpg
 • logo 25.jpg
 • logo 26.jpg
 • logo 30.jpg
 • logo 32.jpg
 • logo 37.jpg
 • logo 40.jpg
تماس با ما
خرید شارژ تلفن همراه، گیفت کارت، آنتی ویروس، مجوز عبور از طرح ترافیک و پرداخت قبوض

Iran Fag 04